משלוחים והחזרות

חברת הוברמן תפעל כמיטב יכולתה לספק את ההזמנה במהירות ובמועדים המפורטים להלן.

הזמנה באיסוף עצמי

תהא מוכנה לאיסוף ממחסן החברה בכתובת מודיעין 26 פתח תקווה בתוך כ-  5 ימי עסקים ממועד קליטת ההזמנה ואישורה על ידי החברה במייל ללקוח וכרוך בתיאום טלפוני מראש, איסוף ההזמנה עלול להיות כרוך בהמתנה בהתאם לעומס במרכז המכירות. שעות איסוף עצמי להזמנות אינטרנט – ימים א – ה בין השעות 8:00 – 10:00 ובין 15:00- 16:30 בלבד

הזמנה באמצעות שליח

זמן משלוח משוער – כ 7 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה על ידי חברת הוברמן

המשלוחים המבוצעים על ידי חברת משלוחים יבוצעו בהתאם לתנאי חברת המשלוחים אזורי החלוקה של חברת המשלוחים ובתאום מראש עם מקבלת ההזמנה. תנאי חברת המשלוחים יחייבו את המזמינה ולמזמינה לא תהא כל טענה כלפי החברה בקשר לכך.

יובהר כי אם וככל שהתקבלה ונקלטה הזמנה אשר הינה מחוץ לאזורי החלוקה של חברת השליחים, תהא הסיבה לכך אשר תהא, החברה לא תהיה חייבת לספקה.

החזרות והחלפות

ביטול עסקה על ידי הלקוח יעשה בהתאם להוראות החוק. לקוח רשאי לבטל עסקה בהודעה בכתב להוברמן עד 14 יום מיום קבלת הסחורה לידיו וזאת בתנאי שהסחורה לא נפגמה, לא נעשה בה כל שימוש והיא תוחזר באריזתה המקורית. החזרת הסחורה על ידי הלקוח ועל חשבונו תעשה לכתובת חברת הוברמן . הלקוח יהא זכאי להחזר כספי בקיזוז דמי ביטול כדין. ההחזר הכספי יבוצע באותו אופן שבו שולמה התמורה. החלפת סחורה תתבצע עד 14 יום מיום המסירה ללקוח בצירוף חשבונית וכאשר המוצרים תקינים, לא נעשה בהם כל שימוש וכשהם ארוזים באריזתם המקורית.