משלוחים והחזרות

אנו בחברת הוברמן פועלים כמיטב יכולתנו לספק את ההזמנה במהירות ובמועדים המפורטים להלן.

הזמנה באיסוף עצמי

תהא מוכנה לאיסוף ממחסן החברה בכתובת מודיעין 26 פתח תקווה בתוך כ- 4 ימי עסקים ממועד קליטת ההזמנה ואישורה על ידי החברה במייל/ווצאפ ללקוח,
איסוף ההזמנה עלול להיות כרוך בהמתנה בהתאם לעומס במרכז המכירות. שעות איסוף עצמי להזמנות אינטרנט – ימים א – ה בין השעות 8:00 -13:00 בלבד.
בהגיעך-גש ל'חלון קבלת סחורה', אין צורך בתיאום הגעה.

הזמנה באמצעות שליח

זמן משלוח – כ 7 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה על ידי חברת הוברמן
משלוחים המבוצעים על ידי חברת משלוחים יבוצעו בהתאם לתנאי חברת המשלוחים אזורי החלוקה של חברת המשלוחים ובתאום מראש עם מקבלת ההזמנה. תנאי חברת המשלוחים יחייבו את המזמינה ולמזמינה לא תהא כל טענה כלפי החברה בקשר לכך.
עלות המשלוח תחושב בהתאם למס' המארזים בהזמנה , משלוח מארז ראשון 52 ש"ח , כל מארז נוסף 30 ש"ח (כולל מע"מ).
במידה וביקשת לספק את הזמנתך ליעד מרוחק, עלות המשלוח תחושב בהתאם. לצפייה ברשימת יעדים מרוחקים לחץ כאן

-לכל הזמנה מעל 3,000 ש"ח לפני מע"מ תינתן הובלה ע"י משאית ללא עלות! (ליעדים מחדרה עד גדרה)
ליעדים מרוחקים תינתן הובלה ע"י משאית ללא עלות בהזמנה שסכומה ייקבע מראש מול איש המכירות בהתאם למיקום ולשיקולים לוגיסטיים של החברה
זמן האספקה ע"י משאית הינה כ 10 ימי עסקים.

החזרות והחלפות

ביטול עסקה על ידי הלקוח יעשה בהתאם להוראות החוק. לקוח רשאי לבטל עסקה בהודעה בכתב להוברמן עד 14 יום מיום קבלת הסחורה לידיו וזאת בתנאי שהסחורה לא נפגמה, לא נעשה בה כל שימוש והיא תוחזר באריזתה המקורית. החזרת הסחורה על ידי הלקוח ועל חשבונו תעשה לכתובת חברת הוברמן . הלקוח יהא זכאי להחזר כספי בקיזוז דמי ביטול כדין. ההחזר הכספי יבוצע באותו אופן שבו שולמה התמורה.
החלפת סחורה תתבצע עד 14 יום מיום המסירה ללקוח בצירוף חשבונית וכאשר המוצרים תקינים, לא נעשה בהם כל שימוש וכשהם ארוזים באריזתם המקורית.